Protez Saç Ankara
Ankara Protez Saç

Protez Saç Bakımı

Protez Saçlar’da gerçek saçlarınız gibi bakıma ihtiyaç duyar. Protez saç bakımı yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar ve protez saçınızı nasıl daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz hakkındaki tüm bilgileri bu başlık altında topladık.

Altyapıda kullandığınız bantları sökmek için mutlaka Profesyonel ürünleri tercih edin. Altyapılara zarar verebilecek, bilmediğiniz, patentsiz veya merdiven altı üretilen ürünlerden kaçının. Bu ürünler, altyapınızın daha erken yıpranmasına ve saç kök düğümlerinin erimesine neden olabilir. Protez saç bakım ürünleri arasında size tavsiye edebileceğimiz, 1985 yılından bu yana hizmet veren Walker Tape markasına ait ürünlerin kullanılmasıdır. Hem sağlığınız açısından hem de protez saçınız açısından uzun süreli klinik araştırmalar sonucunda üretilen Walker Tape protez saç ürünleri ile hem protez saçınızın ömrünü hemde protez saçınızın bant gücünü maksimum seviyeler de kullanabilirsiniz.

Protez saçınızı yıkarken, saçları dolaştıracak hareketler yapılmasından kaçınılmalıdır. Dairesel hareketler yerine, protez saçınızı, parmak uçlarınız ile açarmış gibi nazik dokunuşlar ile ileri, geri, hareketler uygulayarak yıkayınız.

Protez saçınızı yıkama işleminden sonra mutlaka saç yumuşatıcı kremli su uygulayarak yumuşatınız.

Tarak seçimi çok önemlidir.Sert ve sivri uçlu taraklar ünitenin zarar görmesine neden olabileceği için uçları topuzlu ve plastik tarakları tercih ediniz.

Reductil FX15 Lida Exproof Maurers LW6090 Lida Biber hapı FX15 hosteslik kursu eryaman diş
Protez Saç Ankara
© Copyright 2019 Ankara Protez Saç
Tüm Hakları Saklıdır. Web sitesinde yer alan içeriğin kopyalanması yasaktır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button0543 345 97 20